KONST / Litografier / Litografi 12431383
nr 1243 1383
Litografi
Pablo Picasso (efter). Signerad i tryck, numrerad 75/1000. Bladets mått: 38x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:56:10
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr